Wysokiej jakości sprzęt i akcesoria do tenisa oraz badmintona

Zaprojektowane w myśl ergonomicznych zasad rakiety tenisowe marki Yonex dobierane są zarówno przez amatorów, jak i przez osoby które grają zawodowo. Marka projektuje i sprzedaje trzy wiodące serie rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE cechuje spory komfort gry oraz siła uderzenia. Kolekcja VCORE pozwala na większą kontrolę gry, czucie wszystkich ruchów oraz ma perfekcyjną rotację. Rakiety z dwóch kolekcji, jak i pozostały katalog produktów taki jak badminton polska można kupić w punkcie sprzedaży polskiego dystrybutora w niewygórowanej kwocie.

Jeżeli ktoś ma już swoją ulubioną rakietę Yonex i chciałby kupić taki sam model, może sobie na to pozwolić. Jeśli natomiast ktoś rakietę tej firmy kupuje pierwszy raz i zaznajomi się z opisami, będzie zorientowany, na co się zdecydować. Cechy rakiety mogą także omówić z klientem pracownicy zatrudnieni w sklepie. Każda rakieta opisana jest pod kątem tego, czy mogą z niej korzystać średniozaawansowani, czy wykwalifikowani zawodnicy. Scharakteryzowane są użyte w nich technologie oraz można przeczytać, jacy rozpoznawalni sportowcy używają ich na co dzień.

Yonex to firma znana również z rakiet do badmintona. Sportowcy kupujący rakiety tego producenta mogą być pewni, że podniosą swoje umiejętności na kortach. Sprzedawane rakiety naginane są z pełną mocą. Dostępne kolekcje rakiet do badmintona to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power a także Basic. Do każdej z nich dodana jest instrukcja odnosząca się do sposobu przeplatania naciągu. Materiały z jakich wykonane są rakiety są mocne i z tego względu kupujący mają wgląd do wytrzymałych modeli.

W sklepie asortyment jest obszerny i podzielony na działy takie jak: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton. W oddzielnych kategoriach dostępne są bestsellery oraz nowości. Nie ma znaczenia, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona rekreacyjnie, albo profesjonalnie. Zawsze odnajdzie gadżety dobrane do umiejętności i stylu gry.

You may also like...