Wygodne pokoje jakie proponuje Zajazd u Hermanów

Oferta indywidualnie dopasowana do osób przebywających w Zajeździe u Hermanów powoduje, że obiekt ma sporo dobrych opinii. Można chociażby decydować się w tym miejscu na zorganizowanie wesela na dużej sali.

Doskonałe widoki, jakie otaczają zajazd Olsztyn i idealna oprawa tak doniosłej uroczystości będą zapewnione. Zajazd u Hermanów ulokowany jest 12 km od Częstochowy, dlatego sporo biznesmenów z tego miasta decyduje się w tym obiekcie na zorganizowanie spotkań biznesowych. Wówczas sala zostaje przystosowana do ich oczekiwań. Poza tym, w miejscu takim organizowane są biesiady, imprezy w plenerze i spotkania integracyjne. Restauracja może zmieścić 140 osób.

Położenie w pobliżu XIV wiecznego zamku jest sporym ułatwieniem. Sala na wesela jest klimatyzowana dlatego goście na przeróżnych imprezach okolicznościowych mogą czuć się tutaj wygodnie. Na ogrodzonym obszarze zajazdu można odpocząć na łonie natury, a dla dzieci udostępniony jest plac zabaw. Na stronie zajazdu można zobaczyć galerię fotografii a także przykładowe menu na dowolny rodzaj imprezy. Nie można zaprzeczyć, że Jura Krakowsko – Częstochowska i Szlak Orlich Gniazd to jedne z bardziej urokliwych obszarów w Polsce. Piękne szlaki piesze, rowerowe, wzgórza, zamki, wywołujące idealne wrażenie pejzaże – to warta zauważenia baza wypadowa.

Jura Krakowsko – Częstochowska to region atrakcyjny historycznie oraz pod kątem geograficznym. Wapienne skały, zielone łąki, zamki z kamienia to jedynie najważniejsze atuty. Do rezerwacji w Zajeździe u Hermanów, w jakim to wszystko można mieć na wyciągnięcie ręki zachęcają dobre opinie wszystkich gości. Nocleg w zajeździe dedykowany jest dla dziewiętnastu osób. Pokoje umieszczone są na poddaszu. Można wybrać pośród 7 pokoi gościnnych, z jakich każdy ma inną kolorystykę. Pracownicy doradzą gościom kierunek wycieczek podróżnym. Kiedy ktoś chce rezerwować pobyt może to robić za pomocą witryny albo telefonicznie.

You may also like...